Прийомна сім’я Дерев’янко

Сегодня у нас еще одна история. Еще одна семья, которая поделилась своим теплом и любовью с детьми, которые остались без родителей.
Отличительная особенность этой приемной семьи в том… а впрочем читайте историю и сами все поймете (другие истории можете прочитать здесь).

Прийомна сім’я Дерев’янко створена на базі дитячого будинку сімейного типу Дерев’янко Анатолія Григоровича, 06.01.1948 р.н., який було створено у 1989 році.

На даний момент виховує п’ятьох дітей:

Гаврилюк Олександр Віталійович, 24.08.1992 р.н.;
Чмутов Андрій Володимирович, 27.01.1990 р.н.;
Чмутова Катерина Володимирівна, 28.02.1992 р.н.;
Самойленко Олександр Олександрович, 27.01.1988 р.н.,
Ковальова Рената Олександрівна, 21.02.1989 р.н.,

Кожен з цих дітей має свої потреби. І завданням для батька-вихователя є задовольнити кожну з них.

Найголовніше, що кожна дитина сприймається за свою власну. Діти, на вигляд, нічим не відрізняються від інших, але якщо поспілкуватися із ними, то відразу відчуваєш іх різний характер, і спрямованість, тут і здібності, і мрії.

Ось, наприклад, Гаврилюк Олександр виховав у собі повагу не лише до себе, але й до оточуючих; сумлінно виконує доручення. Але є і слабкість — він не в змозі протистояти о3ресивним одноліткам.

Чмутов Андрій — комунікабельний, вміє постояти за себе. Хлопець має спортивний дух, підтримує спортивну форму. Грає у футбол, відвідує спортивну залу. Андрій намагається удосконалити своє тіло.

Ковальова Рената закінчує 11 клас, відвідує підготовчі курси з метою вступу до вищого навчального закладу.

Чмутова Катерина має успіх у навчанні.

Самойленко Олександр має філологічний склад розуму.

I все це завдяки батькові-вихователю, який один, без дружини, приділяє належну увагу вихованню кожної дитини. Завжди вислухають, підтримують, дадуть корисну пораду, приголублять, а якщо зовсім важко на душі, або втомився від сьогодення, то око порадує, і настрій підніме відпочинок у селі Гейковка. Літня садиба подарує натхнення.

P.S. Подпишитесь на получение новостей на RSS или на e-mail, чтобы не пропустить следующие истории приемных семей.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *