Дитячий будинок сімейного типу Ільченко

рука помощи

Добрый день! Сегодня, как и запланировано, мы расскажем еще одну историю. Историю детей, который могли остаться сиротами, но обрели семьи. Приятного чтения:

Ільченко Наталія Михайлівна вирішила продовжити справу своєї матері Качур Таїсії Анатоліївни, створивши дитячий будинок сімейного типу. На даний момент в сім’ї виховується 8 дітей: Фортуна Юлія Віталіївна, 30.07.1989 р.н.; Фортуна Віталій Віталійович, 02.01.1992 р.н.; Тузніченко Ганна Ігорівна, 27.09.1989 р.н.; Тузніченко Едуард Ігорович, 10.07.1992 р.н.; Оксанченко Володимир Сергійович, 16.03.1989 р.н.; Оксанченко Євгенія Сергіївна, 24.01.1991 р.н.; Пономаренко Анастасія Олександрівна, 07.09.2003 р.н.; Пономаренко Марина Олександрівна, 21.07.2004 р.н.

Головними особливостями ДБСТ є те, що він поєднує в собі ознаки сім’ї , має родинні та суспільні зв’язки, об’єднує під одним дахом рідних і не рідних дітей, виробляє свої традиції, є закритою і разом з тим відкритою соціалъною системою, установою і сім’єю водночас.

Мати-вихователька намагається створити належні умови для життя і виховання кожної дитини, враховуючи індивідуальні потреби. Наталія Михайлівна намагається встановити із дітьми доцільні взаємостосунки і підтримує їх. Намагається регулювати конфлікти, управляти емоціями, поведінкою в процесі взаємодії дітей; ураховувати в сімейному вихованні вікові та індивідуальні особливості дітей.

В сім’ї створена доброзичлива атмосфера. Саме це дозволяє вихованцям почувати себе комфортно. Дитину сприймають не як просто вихованця, а як окрему особистісь. Нажаль, не кожна дитина має чим пишатися, що цікавого розказати, що показати, але вони все ж таки відрізняютъся один від одного. Хтось має успіхи у навчанні, дехто чудово складає дитячі пазли онлайн, дехто має творчі здібності або спортивний дух.

Наприклад: Фортуна Юлія — справна господиня. Любить дивувати своєю випічкою з тіста. Це млинці і пиріжки, печиво і торти. А ії брат, Віталій — творча особистість. Він співає, бере участь у шкільній самодіяльносі.

Тузніченко Ганна та ії брат Едуард — теж має чим похизувати перед однолітками. Ганна приймала участь в КВН, осінньому балі на базі медичного училища, гарно танцює. Едуард приймає участь у творчій самодйяльності.

Оксанченко Володимир обожнює футбол. Закінчив комп’ютерні курси. Мріє стати програмістом. А його сестра Євгенія талановито вишиває нитками. Наталія Михайлівна цінує дитячі здібності, бо розповідає про роботи Євгеніі з повагою.

А двоє маленьких діток, Пономаренко Анастасія та Марина, ще матимуть можливість проявити себе у майбутньому.

P.S. Подпишитесь на получение новостей на RSS или на e-mail, чтобы не пропустить следующие истории приемных семей.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *