Наши истории: Дитячий будинок сімейного типу Лискіних Ніни Іванівни та Віталія Олексійовича

Сегодня мы начинаем новую рубрику на нашем блоге: истории из жизни. Это будут истории приемных детей, их родителей, истории семей, которы организовали детские дома семейного типа и т.д.
Надеемся, что эти жизненные истории разожгут в Ваших серцах  костер любви к тем деткам, которые еще ждут Вас и Вашу любовь!  Все статьи будут публиковаться на языке оригинала, на украинском или русском. Итак, первая история, история семьи Лыскиных.

Семья ЛыскиныхІсторія нашої сім’ї розпочалася задовго до її утворення, як дитячий будинок сімейного типу. Спочатку, це було бажання усиновити 2-3-х діток. Та доля розпорядилася так, що на самому початку сім’я, де був тільки один хлопчик, поповнилась зразу на 6 діток. Скільки радощів було з цього приводу, але скільки тривог навалилося з перших днів. Зараз, коли, за плечима 18-літній досвід, ті часи здаються самими цікавими.

Кожний повний день приносить цілу низку клопіт і таких, про які до того часу не мали й гадки. Діти пізнавали перші дні нового для них сімейного життя, кожний по-своєму. Детский дом семейного типа ЛыскиныхЇм все кортіло попробувати на смак, перевірити на дотик своїми руками. Кольорове мило вони гризли, бодумали, що воно їстівне, шампунь пили, зубну пасту з’їдали цілими тюбиками. Вночі, коли дорослі спали, діти старалися добратися до тих місць, куди вдень батьки забороняли, провірялися  всі шухлядки, тумбочки. Тому перші дні такого сімейного життя для нас з чоловіком були дуже напружені. Ми весь час недосипали і було велике бажання заховатись десь і відпочити. Але йшов час, дітки мінялись і ми зараз згадуємо скільки енергії було, щоб ходити в походи, виїжджати всією родиною «дикунами» на море, розбивати наметове містечко, або виїхати на 2-3 дні з палатками в ліс, варити на вогнищі кашу, юшку з риби, яку самі піймали діти.

<a href=приемная семья Лыскиных» width=»352″ height=»269″ />

Це радість, це щастя, цим ми живемо і це продовжуємо робити.

Це для нас і є родина, сім’я — ЖИТТЯ!

P.S. Подпишитесь на получение новостей на

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *