Дитячий будинок сімейного типу ГУСАР Олени В’ячеславівни

Приемная семья ГусарУ народі кажуть: світ не без добрих людей. Саме такою чуйною, щирою і є мама – вихователька дитячого будинку сімейного типу Олена В’ячеславівна Гусар. Дивишся на цю тендітну темноволосу жінку і дивуєшся: як вона змогла покинути міське життя і приїхати в провінцію та ще взяти на себе відповідальність за долю дітей. Адже не кожна людина піде на такий ризик!

А вона змогла… Бо була доброю і доброзичливою ще з дитинства. Цю любов до дітей прищепив їй ще рідний батько, який завжди мріяв про велику родину, злагоду і щастя в сім’ї. «А я цю мрію втілила в життя», — скромно говорить жінка.
І вона впевнено йшла до своєї мети. Маючи двох власних дітей, Олена В’ячеславівна спочатку взяла під опіку й сина померлої сестри, бо її бурхлива натура ніяк не могла змиритися з тим, що її племінник Антоша проживав у інтернаті. Пізніше дізналася про створення в Україні прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу і довго не роздумувала: захотіла обігріти родинним теплом ще кількох дітлахів, доля яких обділила батьківською любов’ю. Жінка почала регулярно відвідувати курси підготовки кандидатів у прийомні батьки та батьків – вихователів, брала активну участь у заняттях, емоційно переживала інтерактивні вправи, тим самим виявляючи готовність до взяття на себе відповідальності за власні вчинки та обстоювання своїх переконань…

Багатий на події був суботній день в селі Маломихайлівка. Жителі чекали його з нетерпінням. Бо не лише свято Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва і День Покровського району мали зустрічати того дня. 14 жовтня 2006 року відкрито в селі дитячий будинок сімейного типу. Чимало людей прийшло подивитися на роботу, що її здійснили працівники ТОВ «Україна», директор Олег Анатолійович Пучка, який і є ініціатором доброї справи в районі – спробувати допомогти тим, хто цього найбільше потребує – дітям-сиротам і дітям позбавленим батьківського піклування. Отож, витрачено багато часу і коштів на відбудову та комплектацію будівлі.
семья ГусарНині в цьому великому чепурному будинку живе п’ятеро дітей, які з нетерпінням чекають на приїзд нових братиків та сестер з дитячих притулків та інтернатів. Всі дітки – ніжні, ласкаві. Юлечка – дуже гамірна, непосидюча дівчинка. Сашенька – організатор всіх ігор, справжній конструктор. Сергійко – спокійний, справжній «професор», як називає його старший син Олени В’ячеславівни Альоша. Антон завжди прагне утвердити себе лідером, але ще не все правильно розуміє. Шестикласниця Маша – домашній аналітик, і перша помічниця в домі.

Діти дуже люблять свою маму Олену, ні на хвилину не розлучаються з нею, допомагають по господарству: прибирають кімнати, поливають квіти, що рясніють біля садиби.

семья Гусар 2А найбільше дітям сподобалося зустрічати новорічні свята, дні народження кожного члена сім’ї, бо такою родиною ці свята зустрічали вперше. Та й скільки гостей тут побувало! «Та ще й яких! — сміється Олена Гусар. Самих Дідів Морозів приходило привітати сила-силенна, я й з ліку збилася. Діти раді кожному, хто приходить у наш дім з доброю душею і намірами.» А центр соціальних служб організував доставку новорічної ялинки для дітей. Крім того, організували шопінг мережою модних магазинів Айра (детальніше тут http://ayra.com.ua/). Святковий настрій у малечі з’являється, коли приїжджає соціальний працівник, психолог Довгопола Л.В.
З перших днів створення вона відвідує дитячий будинок сімейного типу, охоче спілкується з дітьми, проводить з ними цікаві змістові бесіди…

Отак вони й живуть всі разом, переживаючи спільні турботи і радості.
«Мрію, щоб нас називали просто родиною Гусар, звичайною багатодітною сім’єю, яка виховує маленьких громадян нашої гарної України, вчить їх посміхатися і допомагати одне одному, гідно поводити себе і любити ближнього», — говорить Олена В’ячеславівна.
мальчики семьи ГусарГарні поривання. І від душі хочеться, щоб ця дещо незвичайна родина прижилась на нашій покровській землі, багатій щедрими нивами і добротою сердець.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *